Partneri | Baneri | Izstrādātie projekti

Mājas lapu izstrāde un SEO optimizācija

Internets ir kļuvis par būtisku aspektu biznesa veiksmīgā funkcionēšanā un attīstībā. Labi izveidota un dizainiski pievilcīga uzņēmuma web lapa ir katra uzņēmēja panākumu atslēga. Jaunas internetā bāzētas lapas izstrāde Jūsu uzņēmumam ļaus ievērojami palielināt pieprasījumu pēc Jūsu precēm un pakalpojumiem, kā arī piesaistīt jaunus partnerus un palielināt peļņu!


Mūsu uzņēmumā darbojas pieredzējuša komanda, kuras specializācija ir interneta mārketings, mājas lapu izstrāde, sistēmu uzturēšana un atjaunošana. Mūsu priekšrocības - ar katru klientu strādājam individuāli un vienmēr atrodam piemērotākos risinājumus klientu vēlmju realizācijai. Esam soli priekšā konkurentiem, jo varam realizēt jebkuru klienta vēlmi! Piedāvājam plaša spektra pakalpojumus mājas lapu izstrādes jomā. Mēs esam gatavi izstrādāt jebkādas sarežģītības mājas lapas - sākot no informatīvas „vizītkartes” lapas, līdz pat sarežģītam interneta portālam, veikalam, balsošanas sistēmai utt. Bez tam veidojam e-pastus ar uzņēmuma nosaukumu. Piedāvājam Jūsu kvalificētu apkalpošanu un optimizācijas pakalpojumus Interneta tīklā.

Mūsu komanda izstrādā labāko interneta biznesa komplektu, kas atbilst Interneta starptautisko standartu prasībām – W3C programmēšanai. W3C standartizācija ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai uzlabotu web lapas meklēšanas darbu indeksāciju un paaugstinātu to reitingu lielajās meklēšanas sistēmās, piemēram, Google, MSN, Yahoo un citās.

Biznesa komplekts tiek veidots balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām, lai padarītu mājas lapu iespaidīgu, efektīvu un produktīvu. Lai izveidotu atbilstošu biznesa komplektu tieši Jūsu uzņēmumam, tiek ņemts vērā: uzņēmuma darbības nozare, mērķis, mērķauditorija, pakalpojuma/produkcijas specifikas.

Ar cieņu, Jūsu Boons! Par mums | Portfolio | Pakalpojumi | Kontakti | Partneri | Baneri | Izstrādātie projekti


© SIA Boons 2007 Riga
Tālrunis: +371 722 0373, E-pasts: info@boons.lv