Partneri | Baneri | Izstrādātie projekti

Mājaslapa – vizītkarte
Vizītkartes tipa mājaslapa satur pašu svarīgāko par uzņēmumu/personu: kontaktinformāciju, logotipu, un neliels apraksts. Vizītkartes tipa mājaslapa ir veidota bez papildus sadaļām. Tā var tikt veidota vienkāršā, korporatīvā stilā bez animācijas vai arī ar Flash animāciju. Kā ari var būt grafiski krāsaina ar Flash animāciju, iespējams pat ar muzikālu pavadījumu.

Lapas veidošanai izmantots: HTML, Flash.

Variants ir piemērots, ja ir nepieciešams izvietot pašu svarīgāko informāciju, vai arī ja nākotnes mājaslapa atrodas vēl izstrādes stadijā.
Piemērs: www.triobuve.lv

Uzņēmuma mājaslapa.
Neliela apjoma mājaslapa ar dažām papildus sadaļām. Lapas saturs pieejams trīs valodās. Lapas satura administrēšanas iespējas, kā arī automatizēta attēlu ielādes iespēja. Informācijas glabāšana MySQL datubāzēs.

Papildus iespējas: Iespējams lapu papildināt ar Flash animācijām, vai arī Flash izvēlni.
Lapas veidošanai izmantots: HTML, PHP, MySQL, Flash.

Personificēta mājaslapa.
Individuāla pieeja projektam dizaina un idejas risinājumu ziņā, mājaslapa tiek veidota atbilstoši uzņēmuma tēlam. Iespējas klientam pašam pievienot papildus sadaļas, kā arī rediģēt katras sadaļas informācijas saturu.
Neierobežots papildus valodu skaits, kā arī iespēja klientam pašam pievienot jaunas svešvalodas.

Papildus iespējas:
Iespējams lapu papildināt ar Flash animācijām, vai arī Flash izvēlni, kā arī ar muzikālo pavadījumu. Iespējas mājaslapā ievietot mp3 Mūzikas spēlētāju, kā arī iespējams pašiem ielādēt mūzikas failus uz servera, un veidot tiem atbilstošus dziesmu sarakstus.
Iespējams ievietot video failus, kā arī veidot video failu sarakstus. Iespējams ļaut klientiem pašiem pievienot savus video failus. Iespēja papildināt lapu ar tekošo laika prognozi, valūtas kursiem, kalendāru.

Lapas veidošanai izmantots: HTML, PHP, MySQL, Flash.
Piemērs: www.eiropasipasumi.lv

Flash mājaslapa.

Interneta mājaslapa veidota pilnībā pēc Flash tehnoloģijas. Oriģināla pieeja dizainam, animācijas un dinamiski efekti. Mājaslapa tiek veidota atbilstoši uzņēmuma tēlam. Iespējas klientam pašam pievienot papildus sadaļas, kā arī rediģēt katras sadaļas informācijas saturu. Neierobežots papildus valodu skaits, kā arī iespēja klientam pašam pievienot jaunas svešvalodas.
Piemēri: www.madadi.lv, www.yellowscreen.lvPar mums | Portfolio | Pakalpojumi | Kontakti | Partneri | Baneri | Izstrādātie projekti


© SIA Boons 2007 Riga
Tālrunis: +371 722 0373, E-pasts: info@boons.lv